İnşaat firmaları verdikleri belli başlı hizmetlerle öne çıkar. Bizler Aysu İnşaat olarak tüm alanlarda verdiğimiz hizmetlerle uzun süredir müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz. Geçmişten bu güne özellikle Eskişehir inşaat firmaları denilince akla gelen ilk isimlerden biri olmamız, her başarı gibi tesadüf olamaz. Verdiğimiz hizmetleri alt başlıklarda inceleyecek olursak;

Yapı Müteahhitliği

Öncelikle müteahhitliğin kelime anlamına değinelim. Yapı sektöründe gerekli eğitimleri ve buna bağlı olarak belgeleri alarak tecrübe kazanmış kişi veya kurumların karşılıklı anlaşmaya bağlı olarak devletin belirlediği kural ve kanunlar çerçevesinde faaliyet gösterilmesi halidir. 1975 senesinden bu yana Eskişehir inşaat firmaları arasında zirveyi paylaşan önemli bir firma olarak müteahhitlik konusunda yılların verdiği tecrübe ve donanımlı ekip arkadaşlarımızla kalitenin adını Aysu İnşaat olarak değiştirmeye devam ediyoruz.

Firmamızdan kat karşılığı binalar veya konut yapımı ile ilgili teklif ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. İnşaat Firmaları ile ilgili yaptığınız araştırma ve karşılaştırma sırasında ofisimize uğramadan ve bizimle görüşerek başarıyla tamamladığımız projeler hakkında bilgi almadan asla karar vermeyin.

Kat Karşılığı Anlaşma

Kat karşılığı anlaşma; mülk sahibi ve mütahhitlik hizmeti veren firma arasında yapılan, binanın yapımı karşılığında ortaya çıkan ürünün belli oranlarda paylaşılması esasına dayalı yapılan anlaşmaya verilen isimdir. Burada müteahhitlik hizmeti veren firma yüklenici olarak rol alırken mülk sahibi anlaşmaya bağlı olarak taahhüt edilen bağımsız bölüm adedini firma ile paylaşır. Kat karşılığı anlaşma yapılabilmesi için ilk ve belirleyici olan husus, bahse konu arsanın imara uygun durumda olup olmamasıdır.  Eskişehir inşaat firmaları arasında yılların verdiği tecrübeyi kaliteli yapı malzemeleri ve işçilikle birleştirerek halkımız için güven inşa ederek fark yaratmaya devam ediyoruz.

Danışmanlık Hizmeti

Proje yönetim danışmanlığı hizmetleri ile ilgili olarak yıllar içinde oluşan bilgi birikimi ve tecrübe ile Aysu İnşaat olarak siz değerli müşterilerimizin kaynaklarını en verimli ve doğru bir şekilde kullanmanızı sağlayacak çözümler sunuyoruz. Projelendirme öncesi yönetmelikler ve ilgili standartlar doğrultusunda ele alınması gereken işin tüm detaylarını profesyonel ekibimiz ve görev alacak proje yönetim kadromuzla birlikte inceleyerek sistem seçimleri, tasarım kriterleri ve diğer değişkenler ile birlikte öneri raporumuzu hazırlıyoruz.  Eskişehir inşaat firmaları arasında proje yönetimi ve danışmanlık hizmeti ile de öne çıkan firmamız bu alkanda bir kez daha farkını ortaya koyarak mümkün olan en ekonomik ve hızlı şekilde kaynaklarınızı yöneterek maksimum konfor ve güven sunuyoruz.

Mimarlık Hizmeti

Mühendislik hizmeti veren firma arayışlarınızda mimarlık konusunda da deneyimli bir firma ile anlaşmanız ortaya çıkması planlanan yapının hem iç hem de dış olarak göze hoş gelen kullanışlı bir yapı olmasını sağlayacaktır.

Aysu İnşaat olarak tasarım, üç boyutlu modelleme ve proje yönetimi konusunda da Eskişehir inşaat firmaları arasında örnek teşkil eden çalışmalarla göz dolduruyoruz. Yapı tasarımı ve bu tasarımın uygulanması sırasında maksimum düzeyde müşteri memnuniyeti ve göz alıcı yapılar hedefliyoruz.

Tüm hizmet alanlarımızda bizimle görüşmeden, bizden fiyat veya fikir almadan başka firmalarla anlaşmayın. Aysu İnşaat olarak yılların bilgi birikimini müşteri taleplerine hızlı ve etkili cevap verebilme yetisine çevirerek sektörde zirveyi paylaşan isimlerden biri olduk ve olmaya devam ediyoruz. Eskişehir ve yakın lokasyonlardaki projelerinizde veya projelendirme aşamasındaki fikirlerinizi bizimle paylaşarak sağlıklı ve etkili bir yol haritası çizmemizi sağlayabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı verdiğimiz tüm hizmetleri ve bizi daha yakından tanımak için ofisimize buyurun.